czwartek, 4 lutego 2016

Kolorowe, antystresowe rozdanie - kolorowanka "Piękne tatuaże" do wygrania!

Hej hej! Obiecywaliśmy konkurs, więc obietnicę spełniamy, chociaż z jednodniowym poślizgiem spowodowanym chęcią jak najszybszego powiadomienia świata o wrażeniach z lektury nowych Artefaktów - "Odwrócionego świata", Nie można tego dłużej odwlekać - przejdźmy więc od razu do rzeczy.

Lubicie tatuaże? Macie jakieś? Wzory, napisy, bardziej skomplikowane, kolorowe wzory? A może zawsze marzyliście, by sobie jakiś zrobić, ale brakło wam odwagi bądź funduszy? Mamy dla was małą "pocieszycielkę"...


Kolorowanka antystresowa dla dorosłych "Piękne tatuaże", wydawnictwa Amber, ma zamiar powędrować w pewne, spragnione kreatywnej pracy dłonie. Do nagrody dorzucamy zestaw kredek ekologicznych Tree Creation Natural - więc jeśli nie bawiłaś/łeś się jeszcze w kolorowanie, a chcesz, to zestaw startowy możesz wygrac u nas (:

Przyjrzyjmy się dokładniej...
Polecam, bo warto (: Wzory sa piękne, różnej wielkości, mniej lub bardziej szczegółowe, bardzo zróżnicowane tematycznie - kwiaty, tribale, czaszki, elfy, pióra, zwierzęta - również sowy i koty!

Co trzeba zrobić, żeby taki zestaw dostać w swoje ręce? Tym razem będzie łatwo: wystarczy być obserwatorem bloga oraz kliknąć "like" na naszym fanpage'u (: Oraz, oczywiście, zgłosić chęć udziału w konkursie w komentarzu pod tym postem, podając adres mailowy. Zwycięzcę wyłonimy na drodze losowania!

Na zgłoszenie się macie dwa tygodnie!

Trochę zasad, by wszystko było jasne:
1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest blog A Safe, Warm Place with Books. Nagroda pochodzi z prywatnej kolekcji autorów bloga, jest egzemplarzem nowym, nieużywanym.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie adresu korespondencyjnego na terenie Polski oraz bycie obserwatorem bloga i fanpage'a asafewarmplacewithbooks.blogspot.com.
3. Konkurs trwa od 04.02.2016 do 18.02.2016, do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia (19.02.2016) w osobnej notce oraz na fanpage'u bloga.
4. Aby wziać udział w konkursie, należy zgłosić chęć udziału w komentarzu pod notką konkursową, podając adres e-mailowy oraz formułkę "Obserwuję jako:.., lajkuję jako:...".
5. Zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania, w sposób tradycyjny, poprzez ciągnięcie karteczki z zapisanym nickiem.
6. Osoba, która wygra, proszona jest o odpowiedź na maila z informacją o wygranej w ciągu tygodnia; w przeciwnym razie wygrana przechodzi na kolejną osobę.

Zapraszajcie, podawajcie info dalej i - nade wszystko - powodzenia! (:

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam sceptycznie nastawiona do takich kolorowanek i nadal uważam, że jestem plastycznie upośledzona, ale co tam, zgłaszam się. :D
  Obserwuję bloga jako Bohaterka Realna, fb jako Sandra Popławska, a e-mail to: cicercumcaulee@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, losowanie, nigdy nie udaje mi się w takich nic ugrać. Tatuażowa kolorowanka mi się marzy, sama aktualnie zbieram fundusze na czwartą dziarę. :3
  Obserwuję bloga i lajkuję na fejsie jako Katarzyna Sida Olesiak, mail to 385sida@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny konkurs :)Może tym razem się uda wygrać. Obserwuję jako gemili88, lajkuję jako Magda Zieleń. Mój e-mail: gemili88@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :) Obserwuję jako Paula Traub, lajkuję jako Paula Traub, mój mail: paula.traub@onet.pl (ależ oryginalnie!)

  OdpowiedzUsuń
 6. A co mi tam, zgłoszę się :)
  Mail: zabkabt@wp.pl
  Obserwuję jako: Bacha85
  Lajkuję jako: Barbara Sulkowska

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszyscy się zgłaszają :) zrobię to i ja :) Obserwuję i lajkuję bloga na fb jako Beata Mróz, a adres mailowy to: mrozaspojrzenienaswiat@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem tu pierwszy raz, ale spróbuję, a może się uda :)
  Mail: sahrina13@onet.eu
  Obserwuję jako Pimeys
  Lajkuję jako: Sandra Buko

  OdpowiedzUsuń
 9. email: natalia.59@wp.pl
  lajkuję jako: Natalia Chmur
  obserwuję jako: natalka
  miło byłoby wygrać, szczególnie że moja obecna kolorowanka szybko się zapełnia :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się
  obserwuję jako: szulikmonia
  lajkuje jako: Monika Szulc
  szulikmonia@interia.eu
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuję jako dorota wysocka
  lubię jako Dorota Wysocka
  dorota_wysocka@epf.pl

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, że widzisz ten post - zostaw komentarz albo "lajka"! (: