Instrukcja obsługi blogaDrogi Czytelniku:

Informacje zawarte w postach na blogu stanowią jedynie nasze subiektywne odczucia względem opisywanego przedmiotu. Twoje zdanie może być zupełnie inne od naszego, i szanujemy to, pragniemy również, by szanowano nasze.

NIE poczuwamy się do bycia autorytetami w sprawie kultury, mód czy gustów.


***

Drogi Komentujący:

Masz prawo zachować milczenie.

Prosimy o zachowanie kultury osobistej i zasad netykiety w komentarzach. Te obraźliwe NIE BĘDĄ usuwane, ponieważ świadczą o piszącym, nie o nas.

Nie musisz zostawiać linku do swojego bloga w komentarzu - jeśli będzie on czymś więcej niż "fajna notka, zapraszam do mnie" to i tak do Ciebie zajrzymy. Jeśli nie, żaden spam linkami nie pomoże.

Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za komentarze pozostawione przez czytelników i nie zamierzają ich z poczynionych uwag rozliczać czy tłumaczyć.

Nie wdajemy się w kłótnie.

Masz wątpliwości, pytania? Skontaktuj się z nami, adres mailowy dostępny TUTAJ.

***

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Treści publikowane na blogu są naszego autorstwa (chyba, że w tekście wyraźnie zaznaczono, że jest inaczej) w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631), i jako takie, nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez naszej pisemnej zgody.

Grafiki i loga użyte na blogu są naszego autorstwa i do nas należą. Nie wyrażamy zgody na ich powielanie i wykorzystywanie do własnych celów.

Okładki książek, używane w postach pochodzą ze stron odpowiednich wydawnictw. Pozostałe zdjęcia, jeśli nie zostały podpisane, są naszego autorstwa, i traktowane są jak wykonane przez nas loga.

***

Logo bloga wykonała Agata Podkalicka.

Obrazek ostrzegawczy ze strony Funny warning signs na Pinterest.