niedziela, 4 czerwca 2017

Fantazmaty – nowy projekt darmowej antologii z najlepszymi tekstami fantastycznymi!


Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!

Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. Pod tą nazwą kryje się konkurs literacki, który pomoże adeptom pióra zaistnieć w świadomości czytelników, a także antologia, w której stworzenie zaangażowało się już kilkadziesiąt osób.

Przyświeca nam jedna idea – promowanie polskiej fantastyki. Pokazanie, że nie mamy się czego wstydzić w porównaniu do twórców zagranicznych. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie literackim. Wyłonimy w nim do pięciu twórców, których teksty opublikujemy w antologii. Chcemy dać każdemu dostęp do przygotowanych opowiadań – w związku z tym Fantazmaty, podobnie jak nasz poprzedni projekt (Geniusze fantastyki, wydani w lutym 2016) zostaną udostępnione do pobrania całkowicie za darmo.

Nie trzeba jednak się spieszyć z zasiadaniem do pióra – premierę antologii przewidujemy na wiosnę 2018. Do tego czasu pragniemy przygotować dla was najciekawsze historie, jakie wyjdą spod piór zaproszonych autorów.

W skrócie:
Fantazmaty – rusza fantastyczny konkurs literacki
Fantazmaty – darmowa antologia najlepszej polskiej fantastyki
Wiosna 2018 – przewidywana premiera
PDF, ePub, mobi – antologia będzie do pobrania w wersji elektronicznej

Po dalsze informacje zapraszamy na stronę http://fantazmaty.pl!


2 komentarze:

  1. Z listy autorów wnoszę, że będzie to równie obszerne dzieło, co "Geniusze..." :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niekoniecznie - lista jest obszerna, ale tym razem prezentujemy tylko jeden tekst jednego autora, dostali także przykaz, by nie tworzyć epopei (a kilku w "Geniuszach..." to pojechało objętościowo po bandzie). Będzie sporo, ale niekoniecznie porównywalnie. :)

      Usuń

Daj znać, że widzisz ten post - zostaw komentarz albo "lajka"! (: